Depo Alanı ve Diğer Stok Reyonlarında SCHUAR

Teknoloji ile ticaretin iç içe geçmesi, e-ticaret dönemini daha görünür hale getiriyor. Geleneksel ticaret yöntemlerini ve biçimlerini köklü bir değişime uğratan teknoloji, beraberinde getirdiği inovatif anlayışlar sonucunda sayısız avantaj da barındırıyor. Elektronik raf etiketi sistemi de işte bu avantajlardan bir tanesi olarak tanımlanıyor. Mağaza içerisindeki raf ve reyonların yanı sıra depo alanlarında ve stok reyonlarında da kullanılabilecek elektronik raf etiketleri, SCHUAR sayesinde bütüncül bir yapıya bürünüyor. SCHUAR, elektronik raf etiketi sayesinde operasyon maliyetlerinden satış ve sayım işlemlerine kadar her aşamada yüzde yüz faydayı amaçlıyor. Dijitalleşme, elektronik raf etiketleri ile somutluğa kavuşuyor.

ESL Nedir, Ne İşe Yarar?

Elektronik raf etiketi sistemi, klasik etiketlerin ve etiketleme işlemlerinin yarattığı zorlukların tamamını ortadan kaldırıyor. Günümüzde, fiyat güncellemelerine yetişmek neredeyse imkansız görülüyor. Döviz ve ticaretteki dalgalanmalar, fiyatların da her geçen gün değişmesine sebebiyet veriyor. Bu durum, fiyatların güncellenmesini zorunlu kılıyor. Öte yandan internet, yeni ticaret alanı haline geliyor. İnternet üzerinden alınan siparişlerin kontrolü ve depo alanlarının hakimiyeti de her geçen gün sıkıntı yaratma potansiyeli taşıyor. SCHUAR, elektronik fiyat sistemi sayesinde tüm bu problemleri engellemeyi başarıyor.

SCHUAR'ın faydalarının en net hali, kendisini operasyon maliyetlerinde gösteriyor. Verimliliği sağlayan dijital raf etiketi yönlendirme ve denetimi de kolaylaştırıyor. Tek bir noktadan, uzaktan kontrol edilebilen entegre sistem, depo alanına ilişkin tüm işlemleri de büyük ölçüde hızlandırıyor. İnternet üzerinden verilen siparişlerin depoda olup olmadığının kontrolünden depodan çıkış işlemlerinin yapılmasına kadar her aşamada yanınızda olan elektronik raf etiketi sistemi, SCHUAR ile eşsiz bir deneyim yaşatıyor. 

Depolara Yerli Çözüm

Depo alanı ve diğer stok reyonlarına dijitallik kazandıracak olan SCHUAR, tamamen yerli çözümler üretiyor. MicronLed'in yeni bir kolu olan ve faaliyetlerine yüzde yüz yerli sermaye ile başlayan SCHUAR, her biri alanındaki uzmanlığını kanıtlamış yetkililer ile çalışıyor. İnovasyonu, müşteri memnuniyetini ve dijitalleşmeyi amaçlayan tüm şirket ve mağazalar için yerli çözümler üreten SCHUAR hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, destek bölümümüzden de kullanıma ilişkin tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. 

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan MicronLed’in yeni bir kolu olan Schuar yüzde yüz yerli sermaye olarak kurulmuştur. Schuar uzman teknik ve operasyon ekipleriyle dijital raf etiketi sektöründe Türkiye’deki eksikliği ve maliyet kurgularını değiştirmek için hizmet vermektedir. devamı..

İLETİŞİM

Perpa İş Merkezi B Blok Kat:2 No:64 Okmeydanı İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel:   +90 212 222 42 24  
Fax:  +90 212 235 10 85
Cep: +90 541 611 03 19
Eposta: info@schuar.com