Elektronik Raf Etiketi

Elektronik Raf etiketleri (Electronic Shelf Label, ESL) - raflardaki fiyatları yönetmek ve muhasebe sisteminden fiyat etiketlerine güncel veri aktarmak için üretilmiş modern bir sistemdir.

Elektronik fiyat etiketleri - ticaret otomasyonunda küresel bir eğilimdir. Elektronik Fiyat Etiketi Çözümleri, Avrupa ve Amerika'daki süpermarketlerde, mağazalarda ve eczanelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Perakendeciler neden elektronik fiyat etiketleri kullanıyor?

Her şeyden önce, etkili fiyat yönetimi için (elektronik bir fiyat etiketi üzerindeki fiyat saniyeler içinde değişebilir), pazarlama faaliyetlerini yürütmek, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Image

SCHUAR - Elektronik Raf Etiketleri

Yerli ve Milli üretim olan Elektronik Raf Etiketleri ile Kasa ve Raf fiyatı farklılıklarına son!

Raf etiketlemenin yoğun emek isteyen, insan odaklı, hataya açık ve kontrolü son derece zor olan bir uygulama olması ile birlikte, ürünün raf fiyatı ile kasa fiyatı arasında farklı olması kaçınılmazdır.

Marka ve ürün çeşitliliğinin her geçen gün arttığı perakende sektöründe, elektronik raf etiketleri hız ve verimlilik sağlar. Kullanmakta olduğunuz ERP ve ya her hangi diğer yazılım ile entegrasyon sağlanarak, tek merkezden yapacağınız tüm ürün güncellemeleri (fiyat, barkod, QR kod, özellikler, içindekiler, resim, ve s.) saniyeler içinde raflardaki etiketlere gönderilir. Kasa ve raf fiyatları beraber güncellendiğinden fiyat farklılığı ortadan kalkmış olur. 

Merkezden yönetim

Tek merkezden yönetilerek, farklı konumlarda yerleşen mağazalardaki ürün fiyatlarını ve diğer bilgileriniz aynı anda güncelleme imkanı elde edilir.

Operasyonel verimlilik

Tek seferde binlerce etiket bilgisinin güncellenebilmesi ve raporlanması sayesinde operasyonel anlamda büyük tasarruf sağlanır.

Kampanya yönetimi

Tek ürün veya ürün grubuna, tek bir mağaza yada seçime bağlı diğer lokasyonlardaki mağazalarda süreli veya özel kampanya yönetimi yapılabilir.

Müşteri memnuniyeti

Fiyat değişiminde insan faktörü minimuma indirilerek hem raftaki ürün bilgileri hemde raf ve kasa arasında fiyat farklılığı ortadan kalkar.

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan MicronLed’in yeni bir kolu olan Schuar yüzde yüz yerli sermaye olarak kurulmuştur. Schuar uzman teknik ve operasyon ekipleriyle dijital raf etiketi sektöründe Türkiye’deki eksikliği ve maliyet kurgularını değiştirmek için hizmet vermektedir. devamı..

İLETİŞİM

Perpa İş Merkezi B Blok Kat:2 No:64 Okmeydanı İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel:   +90 212 222 42 24  
Fax:  +90 212 235 10 85
Cep: +90 541 611 03 19
Eposta: info@schuar.com