Elektronik Ürün Reyonlarında SCHUAR

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatlarımıza giren big data, yani büyük veri kavramı, sektörlerin tamamında bir dizi yeniliği de beraberinde getiriyor. Dijital olan her şeyin bir veri haline gelmesi sonucunda bu verileri işlenebilir hale getirmek önem kazanırken veri işleyebilenler, bir adım öne çıkmaya devam ediyor. Bu durum elektronik ürün satışı yapan mağazalar ve zincirler için de geçerli görünüyor. SCHUAR, elektronik ürün satışı gerçekleştiren mağazalar için sunduğu elektronik raf etiketleri ile sayım işlemlerinden satış işlemlerine, satış sonrası planlamalardan geçmiş aksiyonların raporlanmasına kadar her süreci dijitalleştirmeyi başarıyor.

Ticarete Dijital Bir Dokunuş

SCHUAR'ın sağlamış olduğu elektronik raf etiketleri, her şeyden önce operasyonel maliyetleri minimum seviyelere indiriyor. Elektronik ürünlerin fiyatları günden güne değişiyor, dövizlerde yaşanan değişimler de doğrudan elektronik ürünlerin fiyatlarını etkileyebiliyor. Öte yandan stok sayımı gibi işlemler de bir dizi değişikliğe gebe oluyor. Sunulan bu özel raf etiketleri ise her gün etiket değiştirme ya da bilgi güncelleme gibi zahmetleri ortadan kaldırıyor. SCHUAR ile etiketler, akıllı sistemler sayesinde uzaktan dahi yönetilebiliyor. 

Elektronik Raf Etiketi Sistemi 

ESL olarak da tabir edilen elektronik raf etiketi sistemi entegrasyonu amaçlayan ve maliyetleri düşüren bir uygulama şeklinde kabul ediliyor. Elektronik kağıt teknolojisi, veri aktarımını da tamamen kablosuz bir forma kavuşturuyor. SCHUAR sayesinde raf ve kasalardaki fiyatların tamamı, her daim güncel kalıyor. Tüm bilgiler tek bir dokunuşla, kablo gerektirmeden değiştirilebiliyor. Ayrıca kompakt elektronik cihazlar ile zenginleştirilen altyapıda kullanım da bir hayli kolaylaştırılıyor. Modern hizmet senaryoları kategorisi altında değerlendirebileceğiniz bu sistem ile mağazalar da modern bir atmosfere sahip oluyor, donanım ve yazılım safhalarındaki tedbirler de tamamen güvenlik sağlıyor.

Yüzde Yüz Yerli Sermaye

2014 yılından beri faaliyet gösteren MicronLed'in çatısı altında yer alan SCHUAR, yüzde yüz yerli sermaye olarak hizmet veriyor. Teknik ekibinden operasyonel yetkililerine kadar bütünüyle profesyonel bir şekilde yürütülen SCHUAR'ın bu çabası, dijital raf etiketi sisteminin Türkiye'deki eksikliğini kapamayı amaçlıyor. Elektronik raf etiket dendiğinde akla ilk gelen marka olma hedefi yolunda başarıyla ilerleyen SCHUAR inovatif vizyonunu da ön plana çıkarıyor. SCHUAR ve hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilir, dijital dünyaya hızlı bir adım atabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan MicronLed’in yeni bir kolu olan Schuar yüzde yüz yerli sermaye olarak kurulmuştur. Schuar uzman teknik ve operasyon ekipleriyle dijital raf etiketi sektöründe Türkiye’deki eksikliği ve maliyet kurgularını değiştirmek için hizmet vermektedir. devamı..

İLETİŞİM

Perpa İş Merkezi B Blok Kat:2 No:64 Okmeydanı İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel:   +90 212 222 42 24  
Fax:  +90 212 235 10 85
Cep: +90 541 611 03 19
Eposta: info@schuar.com