Hazır Gıda ve Manav Reyonlarında SCHUAR

Teknolojinin gelişmesi hayatları kolaylaştırıyor ve bu kolaylıklar gündelik yaşamın her alanında kendisini hissettiriyor. Öte yandan teknolojik gelişmelerin doğaya ve insan sağlığına olan pek çok faydasından da bahsediliyor. Ayrıca işletme maliyetleri ya da personel verimliliği gibi konularda da teknolojinin önemi her geçen gün görülüyor. SCHUAR, sunduğu elektronik raf etiketleri ile sayılan tüm bu faydaları bir araya topluyor. Özellikle hazır gıda ve manav gibi reyonlardaki ürünlerin fiyatları sıklıkla değişiyor. Bu fiyat değişikliklerini müşterilere sunmak için her gün yeniden etiket basmak gerekiyor. Ancak elektronik raf etiketi sistemi, hem bu etiket değişikliği külfetini ortadan kaldırıyor hem de ağaçların kesilmesini, doğaya zarar verilmesini engelliyor. İnovatif düşünce biçimi ve anlayışı, faydalarını SCHUAR ile reyonlarda dahi gösteriyor.

Elektronik Raf Etiketlerinin Avantajları

Elektronik raf etiketlerinin avantajları birbirinden farklı alanlarda sıralanabilir ancak hazır gıda ya da manav reyonlarındaki verimlilik, göze ilk çarpanlardan bir tanesi oluyor. Meyve ve sebzelerin fiyatları dönemden döneme, hatta günden güne artıp azalıyor. Bu artış ve azalışlarda fiyatların da güncellenmesi gerekiyor. Fiyat güncelliği QR kod değişikliğini de beraberinde getiriyor ve bu problemler silsilesi personel verimliliği gibi konularda da dezavantajlar doğuruyor.

SCHUAR, birden fazla şubesi bulunan işletmelerde de farkını ortaya koyuyor. Elektronik raf etiketi sistemi doğrudan entegre bir çalışma prensibi benimsiyor ve böylece tek bir dokunuş sonrasında şubelerin tamamındaki raf etiketleri güncelleniyor. 

Tam Entegre Sistem

Elektronik fiyat etiketleri (electronic shelf labels, ESL) sistemi tam entegre bir sistem olup dijital dünyaya adaptasyonun da bir işareti oluyor. Bu sistem sayesinde kompakt elektronik cihazlar, ek modüller, elektronik mürekkep sistemi, bildirim işlemleri ve güvenilir donanımların tamamı sunuluyor. Sunulan bu sistem mağaza ya da marketinize modern bir atmosfer de kazandırıyor. Yerli ve milli ilk elektronik raf sistemlerini sunan SCHUAR, elektronik fiyat gösterebilme imkanı ile birlikte geniş bir dijital dünya yaratıyor. Fiyat etiketi değiştirme külfetinden kurtulmak ve yeni dünyaya adapte olmak, SCHUAR hakkında daha fazla bilgi edinmek ve teklif almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan MicronLed’in yeni bir kolu olan Schuar yüzde yüz yerli sermaye olarak kurulmuştur. Schuar uzman teknik ve operasyon ekipleriyle dijital raf etiketi sektöründe Türkiye’deki eksikliği ve maliyet kurgularını değiştirmek için hizmet vermektedir. devamı..

İLETİŞİM

Perpa İş Merkezi B Blok Kat:2 No:64 Okmeydanı İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel:   +90 212 222 42 24  
Fax:  +90 212 235 10 85
Cep: +90 541 611 03 19
Eposta: info@schuar.com