HAKKIMIZDA

Schuar Elektronik Raf Etiketi Sistemleri, 2014 yılında faaliyet hayatına başlayan MicronLed’in yeni bir koludur ve yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Türkiye’deki dijital raf sektöründe bulunan eksiklikleri gidermek ve düzenlenmiş maliyet kurgularıyla fiyat avantajı sağlamak amacıyla alanında uzman teknik ve operasyon ekipleri ile çok sayıda marka ve müşterisine hizmet vermektedir. Dijital raf etiketi konusunda markaların her türlü ihtiyacına kullanışlı, inovatif ve çok yönlü çözümler üreten Schuar, son teknolojiler kullanılarak sunduğu hizmetleri üretiminden teslimine ve satış sonrası teknik desteğine kadar kadar türlü aşamayı profesyonel ekibiyle yürütmektedir. Böylece sürekli olarak fiyat değişikliği yaşadığı için elektronik fiyat etiketi ihtiyacı bulunan müşteriler, ihtiyaçları için en uygun çözümlere, alanındaki en uzman personeller tarafından sahip olmaktadır. Sektöründe öncü bir konumda olan Schuar; daima yeniliklere açık yaklaşımı, teknolojik trendleri yakından takip eden vizyonu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile müşterilerinin güvenle tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Müşterilerinin uluslararası hukuk kurallarına uygun bir dijital fiyat etiketi kullanımı gereksiniminin tamamen bilincinde olan Schuar, bu doğrultuda tüm ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan ve müşterilerin farklı ihtiyaçlarına da etkili çözümler sunan ürünler sunmaktadır. Özellikle yoğun olarak etiket değişikliğinin yaşandığı ve etiketlerin takibinin yapılmasının zor olduğu mağazalarda kullanışlı ve yerinde ürünlerle en ideal faydayı sağlamaya yönelik çalışmalar yürüten Schuar, müşterilerinin elektronik raf etiketi sistemleri konusundaki çok çeşitli ve farklı amaçları hedefleyen ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma ve tecrübeye sahiptir. Alanında deneyimli ve sektöründe gerçekleşen dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ekibiyle ihtiyaçlara uygun en güncel ve en efektif çözümleri sunmaya devam etmektedir. Özellikle müşteri memnuniyetli yaklaşımı ve sorun çözme kabiliyeti sayesinde hizmet verdiği markaların tüm ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılayarak güçlü referanslar ile yoluna devam etmektedir. Perakende sektöründeki müşterilerin çok yönlü ve farklı ihtiyaçları için etkili bir çözüm süreci geliştiren Schuar, sahip olduğu AR-GE ekibi ile beraber müşterilerinin her yeni gün ortaya çıkan farklı ve güncel gereksinimlerine yönelik süreç, sistem, yazılım ve uygulamalar tasarlamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001:2015

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001:2015

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

OHSAS 18001:2007

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

-QA-AC-4305 / 19

QA TECHNİC - UYGUNLUK ONAYI

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan MicronLed’in yeni bir kolu olan Schuar yüzde yüz yerli sermaye olarak kurulmuştur. Schuar uzman teknik ve operasyon ekipleriyle dijital raf etiketi sektöründe Türkiye’deki eksikliği ve maliyet kurgularını değiştirmek için hizmet vermektedir. devamı..

İLETİŞİM

Perpa İş Merkezi B Blok Kat:2 No:64 Okmeydanı İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel:   +90 212 222 42 24  
Fax:  +90 212 235 10 85
Cep: +90 541 611 03 19
Eposta: info@schuar.com