Mağazanıza Profesyonel Bir Dokunuş: Elektronik Raf Etiketi

Teknoloji ve dijitalleşme, uzun yıllardır kol kola yürüdüğü için bu ikisinin ortaklığı artık hayatın hemen her alanında görünüyor. Üretim biçimleri kadar tüketim işleyişine de yansıyan bu değişimler hem hayatı kolaylaştırıyor hem de verilerin çok daha sistemli olarak kaydedilmesine imkân tanıyor.

Tam da bu noktadan hareketle, son dönemde gelişen yeni mağazacılık uygulamaları dijitalleşiyor ve böylece hızlı akış içindeki aksaklıkların mümkün mertebe önüne geçilmiş oluyor. Örneğin elektronik raf etiketleri, hem zaman tasarrufu sağlıyor hem de sistemin çok daha düzgün işlemesine olanak tanıyor.

Elektronik Raf Etiketi Çok Daha Güvenli

Yoğun olarak alış-veriş yapılan mağazalar arasında hiç şüphe yok ki, kozmetik mağazaları önemli bir yer tutuyor. Özellikle bayram, yeni yıl, tatil gibi belirli dönemlerde bu yoğunluk çok daha fazla artıyor ve ister istemez bazı karışıklıklar olabiliyor.

Alışılagelmiş kâğıt raf etiketi kullanılan sistemlerde yaşanan en büyük sorun, o yoğunluk esnasında etiketlerin kaybolması ya da yerinin kayması oluyor. Fiyat etiketi karıştığında başlayan süreç, hem zaman kaybı hem fazladan iş yükü olarak geri dönüyor ama en önemlisi müşterinin güven duygusu sarsılmış oluyor.

Kolay ve Hızlı Bir Çözüm

Öte yandan; indirim ve kampanya dönemlerinde parfümeri ürünlerinde yapılan fiyat değişiklikleri oldukça yorucu bir hal alabiliyor ve kampanya bitiminde tekrar fiyat değiştirmek bir hayli zaman kaybettiriyor. Oysa elektronik fiyat etiketi ile bu ve benzeri durumlardaki değişiklikler son derece kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde çözülebiliyor.

Günlük iş akışı içinde, yeni ürünler geldiğinde ya da örneğin kişisel bakım ürünlerinde bir fiyat değişikliğine gidildiğinde yine ekstra bir iş yükü ve zaman kaybı ortaya çıkıyor. Dahası raf ve kasa fiyatlarındaki farklar müşteri memnuniyetsizliği ve negatif eleştirisi olarak derhal geri dönüyor.

Oysa SCHUAR Elektronik Raf Etiketleri ile bu sorun artık tarihe karışıyor. Raf fiyatları üzerinde kolayca ve pratik bir biçimde değişiklik yapabilmenize imkân tanıyan SCHUAR sistemi, kâğıt israfını önleyip, uzun vadede ekonomik avantaj da sağlıyor. Üstelik mağazanız çok daha profesyonel ve şık bir görünüme kavuşuyor.

HAKKIMIZDA

2014 yılında kurulan MicronLed’in yeni bir kolu olan Schuar yüzde yüz yerli sermaye olarak kurulmuştur. Schuar uzman teknik ve operasyon ekipleriyle dijital raf etiketi sektöründe Türkiye’deki eksikliği ve maliyet kurgularını değiştirmek için hizmet vermektedir. devamı..

İLETİŞİM

Perpa İş Merkezi B Blok Kat:2 No:64 Okmeydanı İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel:   +90 212 222 42 24  
Fax:  +90 212 235 10 85
Cep: +90 541 611 03 19
Eposta: info@schuar.com